سلامی دوباره

با سپاس از خداوند متعال که این توفیق را نصیب ما کرد که بار دیگر در این وبلاگ به عنوان اولین وبلاگ تخصصی فارسی در مهندسی شیمی در خدمت شما بییندگان گرامی این مطالب باشیم.

همچنین موفق شدیم که مطالب قبلی این وبلاگ را از سیستم بلاگر به سیستم جدید منتقل کنیم.

قبل از اینکه موفق به انتقال سیستماتیک آرشیو مطالب قبلی بشویم کلیه فایلهای مطالب قبل را به صورت دستی در یک صفحه جداگانه تحت عنوان آرشیو قدیمی که در منوی بالای همین صفحه دیده می‌شود گذاشته شد و در چند روز آینده پس از حصول اطمینان از در دسترس بودن کلیه مطالب منتقل شده این لینک فقط مربوط به آرشیو مطالب قبل از فروردین ۱۳۸۲ خواهد شد.

درباره ی دادخواه

علی اكبر دادخواه مدرك دكترای تخصصی PhD خود در مهندسی شيمی را در سال 2003 از دانشگاه Texas A&M واقع در شهر كالج استيشن، ايالت تكزاس آمريكا اخذ نموده است. عنوان رساله دكترای او Hot water extraction with in situ wet oxidation: Polycyclic aromatic hydrocarbons removal from soil بوده. همچنين عنوان تز كارشناسی ارشد ايشان در دانشگاه كويت Sewage sludge stabilization and control system design under variant anaerobic conditions بوده است. عمده ترين زمينه های پ‍ژوهشی مورد علاقه ايشان محيط زيست، بيوتكنولوژی، نانو مواد، انرژی است.
Bookmark the پیوند یکتا.

نظرات بسته شده است.