به سلامتی صدور کارت‌های بنزین ۱۰ هزار تومانی آغاز شد!

کارت سوخت

کارت سوخت
از این پس هر عدد ۱۰ هزار تومان

آی خونه دار و بچه دار زنبیلو وردارو …. نه زنبیلو ورندار ..بلکه دستت رو تو جیبت کن و ده هزارتومنی را وردار و بیار!

کجا؟ در خونه!
برا چی؟
برای کارت سوخت نو و تازه!

بله به گزارش پترونت خبر از این قراره که از این پس با هر خودرویی که پلاک میشود یک عدد کارت سوخت هم تحویل داده می‌شود که البته امر تازه‌ای نیست. تازگیش در این است که مامور پست که کارت را می‌آورد ده هزار تومان هم می‌گیرد تا کارت را تحویل دهد. در این راستا توجه به نکات زیر بد نیست:

  1. در راستای اجرای عدالت برای همه آحاد جامعه، هیچ صاحب خودرویی از این امر مستثنا نیست. حتی آنهایی که کارت دارند. چون این کارتهای جدید مزایایی دارند که کارتهای فعلی ندارند و بنابر این باید همه کارتهای خود را تعویض کنند تا از خیرات این کارت جدید بهره‌مند شوند.
  2. شهرام رضایی (نامش در خبر پترونت آمده بود ولی خودشان هم نگفته بودند که آین آقا کیست!)  پیشتر یکی از تغییرات جدید اعمال شده در نسل جدید کارتهای هوشمند سوخت امکان خرید برخی از کالاهای غیر نفتی عنوان کرده و به مهر گفته بود: با اعمال این تغییرات جدید امکان خرید بلیت اتوبوس، مترو و سایر کالاهای مورد نیاز خانواده ها از طریق کارت هوشمند سوخت فراهم می شود
  3. با توجه به موارد بالا از همین حالا می‌توانید کارتهای بانکی خود را باطل کنید. چون وقتی شرکت پخش فراورده‌های بانکی نه ببخشید فراورده‌های نفتی به فکر خریدهای غیر نفتی شماست و تازه کارتش ۱۰ هزارتومان هم آب خورده مگر آدم بیکار است کارتهای بانکی را در جیبش بگذارد که اغلب مجانی هستند؟ اما نه قبل از اینکه کارتهای بانکی خود را بخواهید نابود کنید بدانید که برای شارژ کارت سوخت نیاز به کارت بانکی دارید تا بعد بروید و با آن خرید کنید. یه چیزی توی مایه های لقمه را دور سر چرخاندن!

پی نوشت: یک دفعه اشتباهی فکر نکنید که این کارتهای جدید ۱۰ هزارتومان شارژ اولیه دارند. نه. به گزارش پانانیوز مبلغ مزبور در راستای بالا بردن سوددهی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی و به اصطلاح دلالهای معاملاتی، شیرین کردن معامله برای خریدار خصوصی شرکت مزبور گرفته می‌شود.

 

درباره ی دادخواه

علی اكبر دادخواه مدرك دكترای تخصصی PhD خود در مهندسی شيمی را در سال 2003 از دانشگاه Texas A&M واقع در شهر كالج استيشن، ايالت تكزاس آمريكا اخذ نموده است. عنوان رساله دكترای او Hot water extraction with in situ wet oxidation: Polycyclic aromatic hydrocarbons removal from soil بوده. همچنين عنوان تز كارشناسی ارشد ايشان در دانشگاه كويت Sewage sludge stabilization and control system design under variant anaerobic conditions بوده است. عمده ترين زمينه های پ‍ژوهشی مورد علاقه ايشان محيط زيست، بيوتكنولوژی، نانو مواد، انرژی است.
برچسب خورده : , , . Bookmark the پیوند یکتا.

نظرات بسته شده است.