فراخوان چهارمین همایش ملی جریان سیال انتقال حرارت و جرم

بنام خدا، با کمال مسرت به استحضار میرسانیم موسسه آموزش عالی جامی در نظر دارد چهارمین همایش از سری همایشهای سالانه ” جریان سیال انتقال حرارت و جرم” را با استعانت از خداوند متعال و همکاری پژوهشگران گرامی در عرصه فوق در تاریخ ۱۸ بهمن ماه سال ۱۳۹۶ در شهر تهران در محل جامعه مهندسان مشاور ایران برگزار نماید. لذا از کلیه پژوهشگران عزیز جهت شرکت در این همایش و ارائه نتایج پژوهشهای اصیل و ارزشمند خود دعوت بعمل می آید.
امید است با برگزاری سالانه این همایش بتوان گامی هر چند کوچک درراستای گسترش علوم در بخشهای مختلف تئوری و کاربردی برداشته و بتوان بستری مناسب جهت هم اندیشی و گسترش و عمق بخشی در رابطه با جریان سیال’ انتقال حرارت و جرم ایجاد نمود.
لازم بذکر است که تمامی مقالات پذیرفته شده در این همایش در پایگاه استنادی جهان اسلام و سیویلیکا نمایه می گردد. خواهشمند است جهت اطلاعات بیشتر به این سایت مراجعه فرمایید. ضمنا مهلت ارسال مقالات اول آذر ماه ۱۳۹۶ خواهد بود.
با تشکر و به امید دیدار شما در کنفرانس
دبیرخانه همایش ملی جریان سیال انتقال حرارت و جرم

درباره ی مصطفايی

مهندس عبداله مصطفايي فارغ التحصيل مقطع كارشناسي ارشد رشته مهندسي محيط زيست از دانشگاه تهران و مقطع كارشناسي رشته مهندسي شيمي از دانشگاه صنعتي شريف است. تجربيات وي در زمينه فرايندهاي شيميايي، محيط زيست و انرژي است. از نامبرده مقالات متعددي در نشريات علمي و روزنامه ها چاپ شده است.
Bookmark the پیوند یکتا.

نظرات بسته شده است.