آگهی استخدام در آریاساسول

شرکت پلیمر آریا ساسول تولید کننده اتیلن و پلی اتیلن در استان بوشهر عسلویه در منطقه انرژی اقتصادی پارس قرار گرفته است. این شرکت که در سال ۱۳۸۱ تاسیس گردیده است، دارای مجتمع های تولید خردایش اتان، پلی اتیلن سبک و پلی اتیلن متوسط/ سنگین و واحد مخازن و سرویس های جانبی بوده و با داشتن بزرگترین واحد الفین گازی در منطقه عسلویه، اولین تولید کننده پلی اتیلن سبک با گرید فیلم و تولید کننده پلی اتیلن متوسط/ سنگین با دانسیته بالا به همراه تکنولوژی گازی است.
این شرکت در راستای ایجاد بانک مدیریت استعداد و همچنین تکمیل بانک اطلاعاتی رزومه های خود، در نظر دارد از فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه شریف در رشته های مختلف(با سابقه و بدون سابقه) دعوت بعمل آورد. لذا از متقاضیان دعوت می گردد تا ضمن مراجعه به سایت شرکت به آدرس www.aryasasol.com رزومه خود را ارسال نموده و در خصوص فرصت های شغلی موجود اطلاعات لازم راکسب نمایند.

درباره ی مصطفايی

مهندس عبداله مصطفايي فارغ التحصيل مقطع كارشناسي ارشد رشته مهندسي محيط زيست از دانشگاه تهران و مقطع كارشناسي رشته مهندسي شيمي از دانشگاه صنعتي شريف است. تجربيات وي در زمينه فرايندهاي شيميايي، محيط زيست و انرژي است. از نامبرده مقالات متعددي در نشريات علمي و روزنامه ها چاپ شده است.
Bookmark the پیوند یکتا.

نظرات بسته شده است.